Київ
Лондон
Москва

З 19 червня 2013 року оголошено конкурс на кращу пропозицію щодо реабілітаційних заходів для проммайданчика колишнього ВО «ПХЗ»...

Детальніше...

ukr

Украина у нас одна. И западные и восточные регионы Украины - за единую, сильную Украину, часть населения Украины разговаривают на русском, часть на украинском. Мы прекрасно понимаем друг друга, и никогда не было конфликтов на этой почве. Не нужно поддаваться на провокации!

Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують нормативних значень
  мР/рік
м. Дніпродзержинськ 0.013
с. Сухачівка 0.011

11°C

Дніпродзержинськ

Fog

Вологість 88%

Вітер 11.27 km/h

Оголошення!

Шановні працівники перед якими Державне підприємство «Бар’єр» має заборгованість по заробітній платі !!!

 Повідомляємо Вам, що  погашення заборгованостей по заробітній платі відбувається за рахунок господарської діяльності підприємства, гроші від якої, в повному обсязі надходять до господарських рахунків, з яких Державна виконавча служба України, шляхом проведення регламентованих чинним законодавством  дій реалізує виконання судових рішень та виплату заборгованостей по заробітній платі. У зв’язку з цим, просимо за інформацією, про стан погашення  заборгованості підприємством по заробітній платі звертатися до органу Державної виконавчої служби України.

Запевняємо Вас, що  керівництво ДП «Бар’єр» проводить роботу  спрямовану на пошук   додаткових джерел фінансування, що дозволить  погасити заборгованість по заробітній платі та відновити  порушені трудові права.

До уваги власників підприємств що розташовані на майданчику колишнього ВО « ПХЗ».

На майданчику розташовані небезпечні об’єкти уранового виробництва колишнього ВО «Придніпровський хімічний завод». Основними потенційно-небезпечними джерелами опромінення персоналу на проммайданчику ПХЗ є забруднені будівлі, хвостосховища, “гарячі точки” території та рештки інфраструктури ПХЗ.  Всередині забруднених будівель дози опромінення формуються головним чином за рахунок високих концентрацій радону. Також у деяких випадках важливу роль відіграють фактори зовнішнього гама опромінення від забруднених елементів будівель і устаткування. Для забруднених ділянок ґрунтів хвостосховищ (“гарячі точки”),  домінуючим шляхом, як правило, є зовнішнє опромінення, хоча в деяких випадках суттєвим є вклад від радону.

Проведення робіт в рамках програми моніторингу уранових об’єктів ДП «Бар’єр».

В рамках програми моніторингу уранових об'єктів ДП «Бар'єр», фахівцями ТОВ «Екомонітор» на території майданчика ПХЗ, проведені роботи по відбору проб аерозолів, а також відбір води зі скважен, на хвостосховищах: «західне», «центральний яр», «південно-східне », та поверхневих вод (рр. Коноплянка, Дніпро). Проби були взяті дляподальшого виконання аналітичних вимірювань, в лабораторії.

Радіаційний моніторинг уранових об’єктів ДП «Бар’єр» за перше півріччя 2017 р.

«Програма радіаційного моніторингу уранових об’єктів ДП «Бар’єр» (Програма моніторингу) затверджена ДІЯРУ на 2016 – 2017 роки. У 2017 році Програма моніторингу виконується відповідно до регламентів та укладених зі спеціалізованими організаціями договорів.

Фахівцями дільниці технічного обслуговування виробничих об’єктів згідно регламентів Програми моніторингу проводиться візуальний огляд всіх радіаційно-забруднених об’єктів ДП «Бар’єр», це огляд стану огорожі, стану захисного покриття, фактів несанкціонованого втручання та стану і цілісності охоронних майданчиків навколо спостережницьких свердловин. Відповідальний за проведення робіт головний інженер ДП «Бар’єр».

КОНТАКТЫ

  пр.Аношкіна 179 Б
      м. Кам'янське, 51917
      Дніпропетровська обл.,
      Україна


  Телефон/факс: (0569) 56-50-04

  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах.

Наші сторінки в соц мережах працюють в тестовому режимі, найближчим часом будуть підключені.

ГАЛЕРЕЯ

Хвостосховище "Сухачівське" База "С"  Хвостосховище "Центральний Яр"  Хвостосховище "Дніпровське"

Сховище «Доменна піч № 6»  Хвостосховище "Сухачівське"   Хвостосховище "Західне"