Київ
Лондон
Москва

З 19 червня 2013 року оголошено конкурс на кращу пропозицію щодо реабілітаційних заходів для проммайданчика колишнього ВО «ПХЗ»...

Детальніше...

ukr

Украина у нас одна. И западные и восточные регионы Украины - за единую, сильную Украину, часть населения Украины разговаривают на русском, часть на украинском. Мы прекрасно понимаем друг друга, и никогда не было конфликтов на этой почве. Не нужно поддаваться на провокации!

Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують нормативних значень
  мР/рік
м. Дніпродзержинськ 0.013
с. Сухачівка 0.011

Дніпродзержинськ

В Каменском создадут рабочую группу для решения экологических проблем площадки бывшего ПХЗ

27 апреля в помещении Каменско городского совета прошло расширенное совещание под руководством заместителя городского головы Александра Шпаляренко. Предметом обсуждения стали меры противорадиационной безопасности на территории промплощадки бывшего Приднепровского химического завода.

Проведення розширеної наради на ДП "Бар'єр"

05 квітня 2017 року на ДП «Бар’єр» проводилась розширена нарада, в якій брали участь  заступник директора Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості Світлана Кульчицька, міський голова м.Кам’янського Андрій Білоусов, представники Дніпропетровської ОДА, Центральної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки,екологічних служб міста та області,  керівники підприємств промислового майданчику колишнього ВО «ПХЗ», а також науковці та експерти Олег Войцехович та Микола Штейнберг.

До відома мешканців Дніпропетровської області

Відбір проб аерозолів повітря.
Відбір проб аерозолів повітря.

30 та 31 березня поточного року, незважаючи на несприятливі погодні умови (сильний вітер та низька вологість повітря), в співпраці з працівниками ДП «38 ВІТЧ», службою радіаційної безпеки ДП «Бар’єр» продовжено роботи по ліквідації осередків займання у санітарно-захисній зоні хвостосховища «Сухачівське» 1-а та 2-а секції.

Проведення радіаційного моніторингу уранових об’єктів ДП «Бар’єр» у 2016 році.

Роботи по моніторингу виконувались з метою контролю безпеки та оцінки радіаційних впливів на навколишнє середовище, в рамках затвердженої Держатомрегулюванням України Програмою з моніторингу.

Програма включає технічний контроль стану захисних бар’єрів, моніторинг поверхневих та підземних вод, моніторингу об’ємної активності радону в атмосферному повітрі, визначення вмісту радіонуклідів в аерозолях приземного шару атмосфери, вміст природних радіонуклідів в ґрунтах.

КОНТАКТЫ

  пр.Аношкіна 179 Б
      м. Кам'янське, 51917
      Дніпропетровська обл.,
      Україна


  Телефон/факс: (0569) 56-50-04

  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах.

Наші сторінки в соц мережах працюють в тестовому режимі, найближчим часом будуть підключені.

ГАЛЕРЕЯ

Хвостосховище "Сухачівське" База "С"  Хвостосховище "Центральний Яр"  Хвостосховище "Дніпровське"

Сховище «Доменна піч № 6»  Хвостосховище "Сухачівське"   Хвостосховище "Західне"