Київ
Лондон
Москва

З 19 червня 2013 року оголошено конкурс на кращу пропозицію щодо реабілітаційних заходів для проммайданчика колишнього ВО «ПХЗ»...

Детальніше...

ukr

Украина у нас одна. И западные и восточные регионы Украины - за единую, сильную Украину, часть населения Украины разговаривают на русском, часть на украинском. Мы прекрасно понимаем друг друга, и никогда не было конфликтов на этой почве. Не нужно поддаваться на провокации!

Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують нормативних значень
  мР/рік
м. Дніпродзержинськ 0.013
с. Сухачівка 0.011

11°C

Дніпродзержинськ

Fog

Вологість 88%

Вітер 11.27 km/h

До уваги власників підприємств що розташовані на майданчику колишнього ВО « ПХЗ».

На майданчику розташовані небезпечні об’єкти уранового виробництва колишнього ВО «Придніпровський хімічний завод». Основними потенційно-небезпечними джерелами опромінення персоналу на проммайданчику ПХЗ є забруднені будівлі, хвостосховища, “гарячі точки” території та рештки інфраструктури ПХЗ.  Всередині забруднених будівель дози опромінення формуються головним чином за рахунок високих концентрацій радону. Також у деяких випадках важливу роль відіграють фактори зовнішнього гама опромінення від забруднених елементів будівель і устаткування. Для забруднених ділянок ґрунтів хвостосховищ (“гарячі точки”),  домінуючим шляхом, як правило, є зовнішнє опромінення, хоча в деяких випадках суттєвим є вклад від радону.

Проведення робіт в рамках програми моніторингу уранових об’єктів ДП «Бар’єр».

В рамках програми моніторингу уранових об'єктів ДП «Бар'єр», фахівцями ТОВ «Екомонітор» на території майданчика ПХЗ, проведені роботи по відбору проб аерозолів, а також відбір води зі скважен, на хвостосховищах: «західне», «центральний яр», «південно-східне », та поверхневих вод (рр. Коноплянка, Дніпро). Проби були взяті дляподальшого виконання аналітичних вимірювань, в лабораторії.

Радіаційний моніторинг уранових об’єктів ДП «Бар’єр» за перше півріччя 2017 р.

«Програма радіаційного моніторингу уранових об’єктів ДП «Бар’єр» (Програма моніторингу) затверджена ДІЯРУ на 2016 – 2017 роки. У 2017 році Програма моніторингу виконується відповідно до регламентів та укладених зі спеціалізованими організаціями договорів.

Фахівцями дільниці технічного обслуговування виробничих об’єктів згідно регламентів Програми моніторингу проводиться візуальний огляд всіх радіаційно-забруднених об’єктів ДП «Бар’єр», це огляд стану огорожі, стану захисного покриття, фактів несанкціонованого втручання та стану і цілісності охоронних майданчиків навколо спостережницьких свердловин. Відповідальний за проведення робіт головний інженер ДП «Бар’єр».

В Каменском создадут рабочую группу для решения экологических проблем площадки бывшего ПХЗ

27 апреля в помещении Каменско городского совета прошло расширенное совещание под руководством заместителя городского головы Александра Шпаляренко. Предметом обсуждения стали меры противорадиационной безопасности на территории промплощадки бывшего Приднепровского химического завода.

КОНТАКТЫ

  пр.Аношкіна 179 Б
      м. Кам'янське, 51917
      Дніпропетровська обл.,
      Україна


  Телефон/факс: (0569) 56-50-04

  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах.

Наші сторінки в соц мережах працюють в тестовому режимі, найближчим часом будуть підключені.

ГАЛЕРЕЯ

Хвостосховище "Сухачівське" База "С"  Хвостосховище "Центральний Яр"  Хвостосховище "Дніпровське"

Сховище «Доменна піч № 6»  Хвостосховище "Сухачівське"   Хвостосховище "Західне"